Jak efektywnie spotykać się w sieci? - polecamy poradnik

Od połowy marca nasza aktywność zawodowa i towarzyszka, ze względu na epidemię, przeniosła się do sieci. Choć powoli wracamy do dotychczasowych aktywności, to wciąż - zwłaszcza w pracy - decydujemy się na kontakty wirtualne, zwłaszcza w zakresie działalności szkoleniowej.

Wirtualna rzeczywistość zapewniła nam nowe możliwości, ale równocześnie postawiła przed nami zupełnie nowe wyzwania w tej dziedzinie. Jak organizować spotkania on-line, które są efektywne i jednocześnie atrakcyjne dla uczestników? W tym zakresie polecamy poradnik pn. (R)EWOLUCJA JAKOŚCI: OWOCNE SPOTKANIA ONLINE DLA PROFESJONALISTÓW.
 

Można w nim znaleźć m.in. informacje dotyczące uniwersalnych zasad organizacji tego typu spotkań, ale też propozycje rozwiązań problemów, które napotykamy przygotowując i przeprowadzając wirtualne szkolenia.

Poradnik opracowała dr Małgorzata Surmacz-Wybrańczyk, pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyplomowany coach, posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizacji spotkań na szczeblu samorządowym oraz organizacji pozarządowych oraz zarządzania wiedzą w organizacjach, a także specjalizująca się we wsparciu indywidulanym, mentorskim (m.in. w zakresie zarządzania sobą w czasie, wyznaczaniu i realizacji celów, poszukiwaniu satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym).

 

tekst poradnika

Jak dojechać