Konferencja prasowa - Bezpieczny Senior - Stop manipulacji

W ramach objęcia przez Śląski Związek Gmin i Powiatów Patronatem honorowym Związku Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora organizowanego przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora, poniżej publikujemy informację na temat konferencji prasowej, która inauguruje nową edycję projektu Bezpieczny Senior - Stop Manipulacji, nie daj się oszukać.

 

Konferencja odbędzie się 30 czerwca 2021 r. (środa) o godzinie 11:00 w Restauracji Wiślany Ogród/Statek Sobieski obok Mostu Dębnickiego, vis a vis Hotelu Sheraton w Krakowie.

Podczas konferencji prasowej przedstawione zostaną:

  • najnowsze metody oszustw na seniorach,
  • apel  do samorządów, uzdrowisk, hoteli, restauracji itp. o niewynajmowanie powierzchni na pokazy sprzedażowe,
  • apel do banków o nieudzielanie kredytów na prezentacjach oraz mediów i organizacji seniorskich o edukowanie, ostrzeganie i promowanie kampanii „Stop Manipulacji, nie daj się  oszukać!”,
  • zmiany prawne, mające na celu opracowanie przestrzeni dla uczciwego handlu oraz ochronę seniorów przed nieuczciwymi praktykami przedsiębiorców,
  • spoty promocyjne najnowszych kampanii Stowarzyszenia MANKO.

Na konferencji prasowej obecna będzie DJ Wika, honorowa ambasadorka Głosu Seniora i twarz kampanii „Stop manipulacji, nie daj się oszukać!”.

Transmisja konferencji prasowej na żywo odbędzie się na Facebooku pod tym linkiem

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Materiał prasowy: Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora

więcej o tym projekcie kliknij tutaj

Data publikacji: 29.06.2021

Polecamy
Współpracujemy