Posiedzenie Komisji Ekologii

W dniu 16 marca 2017 roku (czwartek) z rozpoczęciem o godz. 09:30 w sali 103 (I piętro) na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Jordana 18 - obiekt zlokalizowany w sąsiedztwie naszego biura) odbędzie się posiedzenie Komisji Ekologii Śląskiego Związku Gmin i Powiatów.

Posiedzenie będzie poświęcone tematowi: „Zwierzęta domowe, dzikie i gospodarskie na terenach zurbanizowanych. Problemy i procedury administracyjne”. Uprzejmie informuję, że posiedzenie będzie miało charakter dyskusyjny, dlatego prosimy o przygotowanie zagadnień problemowych i przedstawienie podczas posiedzenia własnych doświadczeń z zakresu w/w tematu.

Z uwagi na duże zainteresowanie posiedzeniem, uprzejmie proszę o bezwzględne potwierdzenie Państwa obecności na posiedzeniu Komisji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej http://silesia.smartforms.pl/ w zakładce „Zgłoszenia udziału” w terminie do dn. 14 marca 2017 r. (wtorek). Serdecznie zapraszam do udziału w posiedzeniu.

Jak dojechać