Konferencja Fotowoltaika dziś i jutro - 26/27 maja, 15 września

Śląski Związek Gmin i Powiatów decyzją Zarządu objął patronatem Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Techniczną pn. Fotowoltaika dziś i jutro, która odbędzie się w dniach 26-27 maja br. (on-line) oraz 15 września br. (stacjonarnie w strefie OZE podczas Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2021).

 

Wydarzenie organizowane jest przez Oddział Bielsko-Bialski Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz firmę ZIAD Bielsko-Biała SA, organizatora największych w Polsce międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB. W trakcie konferencji zostaną przedstawione m.in. uwarunkowania prawne inwestycji fotowoltaicznych, rozwiązania dotyczące magazynowania energii z OZE, a także zagadnienia związane z fotowoltaiką w klastrach energii i samorządach. Szczegółowy program oraz informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej tutaj.

Udział w konferencji jest odpłatny i wynosi odpowiednio:

  • 350,00 zł netto – udział w konferencji on-line, materiały konferencyjne oraz bilet wstępu na dedykowane pokazy PV 15 września podczas targów ENERGETAB 2021 w Centrum Konferencyjnym ZIAD Bielsko-Biała SA,
  • 200,00 zł netto – opłata konferencyjna za wybrany 1 dzień uczestnictwa on-line,
  • 110,00 zł netto – opłata konferencyjna za udział w 1 wybranym panelu.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej wydarzenia (www.konferencjebranzowe.pl) w zakładce Formularz zgłoszeniowy. Dla przedstawicieli gmin i powiatów członkowskich Związku organizator przewidział 30% zniżki w ramach każdej z powyższych opcji udziału. Szczegółowe informacje na ten temat zostały przekazane bezpośrednio samorządom.

W przypadku pytań dotyczących organizacji konferencji prosimy o kontakt z przedstawicielkami organizatorów: Esterą Kowalczyk, e-mail: biuro@sep.bielsko.pl, tel. 790 796 666 lub Urszulą Imielską, e-mail: u.imielska@ziad.bielsko.pl, tel. 517 884 863.
 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Data publikacji: 06.05.2021 r.

Polecamy
Współpracujemy