Seminarium pn. Problemy planistyczne w gminach w dn. 22-23.05.2019 r.

Uprzejmie informujemy, iż wzorem lat ubiegłych Śląski Związek Gmin i Powiatów wspólnie ze Śląskim Urzędem Wojewódzkim w Katowicach organizuje dwudniowe seminarium pn. Problemy planistyczne w gminach. Tegoroczne seminarium odbędzie się w dn. 22 - 23 maja 2019 r. (środa-czwartek) w Szczyrku (Hotel Meta Resort Vine & Spa, ul. Skośna 4), rozpoczęcie o godz. 11.00. Partnerem seminarium jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w ramach inicjatywy pn. Forum Przestrzeni.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium przedstawicieli Państwa Urzędów, do których kompetencji należą sprawy związane z planowaniem przestrzennym. 

W razie zainteresowania udziałem w seminarium, uprzejmie prosimy o dokonanie imiennych zgłoszeń w terminie do dn. 8 maja 2019 r., środa, poprzez poniższy formularz:

www.silesia.org.pl/formularze

program

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami biura Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, tj. p. Moniką Lebek, kierownikiem działu ds. działalności informacyjno-szkoleniowej na rzecz gmin i powiatów, (e-mail: mlebek@silesia.org.pl, tel. 32 251-10-21) oraz p. Dominiką Tkocz, st. specjalistą ds. komunikacji i szkoleń (e–mail: dtkocz@silesia.org.pl, tel. 32 609-03-58).

Jak dojechać