Konferencja Black to Green - IV Dni Energii Miasta Katowice w dn. 21 września

Miasto Katowice oraz Śląski Związek Gmin i Powiatów wraz z innymi Partnerami serdecznie zapraszają na IV Dni Energii Miasta Katowice. Uprzejmie informujemy, że w ramach tegorocznej edycji Dni Energii w dn. 21 września 2018 r. (piątek) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się konferencja dla przedstawicieli samorządów lokalnych i innych podmiotów pod tytułem „Black to Green” – przewodnim hasłem 24 Szczytu Klimatycznego, który odbędzie się w tym samym miejscu dwa miesiące później.

W przypadku zainteresowania udziałem w konferencji uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na niej w terminie do dn. 14.09.2018 r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie: www.silesia.org.pl w zakładce „ZGŁOSZENIA UDZIAŁU” (bezpośredni link: https://www.silesia.org.pl/formularze/formularz-zgloszenia-udzialu-w-konferencji-pn-black-to,217).

Jednocześnie uprzejmie prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch przedstawicieli Gminy/Starostwa. Ilość miejsc jest ograniczona - o udziale w konferencji będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Program Konferencji Black to Green

Ulotka IV Dni Energii Miasta Katowice

Jak dojechać